Pekin Eğitim Müşavirliği

TÜRKİYE GEÇİLMEZ!

TÜRKİYE GEÇİLMEZ!

T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı; "Bin yıldır vatan kıldığımız bu aziz topraklar birliğimizin ve dirliğimizin teminatıdır. Şehit kanlarıyla sulanmış bu mübarek topraklar, Çanakkale'de, Dumlupınar'da, Sakarya'da, 15 Temmuz'da geçilemeyen iman dolu sinelerin otağıdır.

Aziz milletimizin birliğinin, Türkiyemizin güçlenmesinin, her alanda yakaladığımız gelişmenin, çizdiğimiz gelecek vizyonunun ve dünya mazlumlarına uzanan şefkat elimizin daha da perçinlenmesi adına canlarını feda eden aziz şehitlerimizin hatıraları için bu sene 15 Temmuz Anma Programlarımızın sloganını; #Türkiye Geçilmez olarak belirledik." diye ifade etmektedir.

Bu bağlamda; MEB Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü (ABDİGM) tarafından "15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Anma" etkinlikleri kapsamında yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın 15 Temmuz mesajlarına yer verilecektir.

Siz de konuya ilişkin olarak duygu ve düşüncelerinizi paylaşmak istiyorsanız; "TÜRKİYE GEÇİLMEZ!" başlıklı mesajınızı "http://benimicin15temmuz.meb.gov.tr" web sayfasına gönderebilirsiniz.

Ayrıca MEB ABDİGM internet sayfasına #TürkiyeGeçilmez etiketi ile etiketleyerek de mesajınızı yollamanız yeterli olacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti Pekin Büyükelçiliği, No.9 Sanlitun, Chaoyang Bölgesi, Pekin/Çin Halk Cumhuriyeti - 86 010 65329343

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.